5

Jílové masky pro každou pleť

jílová maska

3 typy jílových masek pro každou pleť

Přírodní jílová maska s detoxikačními účinky dodá sílu každému typu pleti. Díky svým blahodárným účinkům a vysokému obsahu minerálních látek pleť ozdraví a dodá jí potřebnou svěžest a vitalitu. Pravidelná aplikace jílové masky navíc pomáhá řešit různé problémy s pletí, od akné až potíží s mastnou pletí až po hydrataci suché pleti.

Podívejte se na tři základní jílové masky a vyzkoušejte výhody přímo na své pleti.

Jílová pleťová maska pro mastnou pleť

Akné a černé tečky jsou problémy související s hodně se mastící pletí a pleťová maska s obsahem zeleného jílu pomáhá pleti ve zbavování se nečistot. Díky detoxikačním účinkům se vyčistí póry, pleť přestane vylučovat nadbytek mazu a dostane se do rovnováhy. Jílová maska na akné obsahuje minerální látky a vitamíny, které posílí a obnoví buňky pokožky a dodají jí mladistvější vzhled. Růžová voda, mandlový olej, zelený čaj a další obohacující látky obsažené v masce napomůžou hydrataci a přirozené obnově tkáně.

jílová maska pro problematickou pleť

Jílová maska pro problematickou pleť Dermokil

Pravidelná aplikace jílové pleťové masky pro mastnou pleť pomáhá řešit potíže s černými tečkami, akné, skvrnami a dokonce podporuje léčbu atopického ekzému.

Normální pleť potřebuje také hodně péče

I přesto, že normální pleť většinou nevykazuje zjevné problémy, je potřeba jí zajistit dostatečnou péči. Pro zachování vitality a zdraví pleti je jílová pleťová maska pro normální pleť výborným řešením s výsledky hned po prvním použití. Důkladné vyčištění pórů a odstranění odumřelé kůže zabrání vzniku akné nebo černých teček. Minerály a přidané oleje zajistí dostatečnou výživu a hydrataci nutnou pro udržení zdraví pleti a zpomalení známek stárnutí.

Na problematickou pleť je potřeba opatrně

Nejhorší co můžete udělat, je snažit se vyřešit problémy s pletí pomocí kosmetiky s obsahem alkoholu. V dnešní době je k dostání až příliš mnoho pleťových vod a čistících sér určených pro problematickou pleť, které obsahují alkohol. Možná se vám bude zdát, že pleť je čistější a póry staženější, ale za nějakou dobu se problémy kvůli dehydrataci zhorší.

Daleko lepším řešením je vsadit na přírodní kosmetiku, která nabízí jak čistící účinky, tak správnou a vydatnou hydrataci. Jílová pleťová maska pro problematickou pleť pomáhá při léčbě a prevenci akné. Obsah důležitých stopových prvků a kombinace s olejem z hroznových jader pomáhají přirozené obnově a efektivní hydrataci pleti, které bude zdravější a odolnější.

Jílové masky pro každou pleť byl naposledy aktualizován: 23.04.2017 autorem Dogacan Yildirim Kanat

Velmi špatnéŠpatnéDobréVelmi dobréVynikající (4 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)

Komentáře 5

    1. Autor
      článku
  1. Sice mam normalni plet ale asi masku vyzkousim. tahle kosmetika me docela zaujala

      1. Tak jsem vyzkoušela tu jílovou masku na normální pleť , konkrétně tuto http://www.dermokil.cz/cs/Pletova-kosmetika/Dermokil/Pletova-Jilova-Maska-pro-normalni-plet-p14c34.html a musím říct že jsem poznala účinek hned po té první aplikaci. Bylo cítit jak se mi napíná pleť (to asi jak se vytahovaly nečistoty z pleti) a po odstranění masky jsem měla pleť jako miminko. Pokračuji dále a dám zase vědět. Mějte se hezky a děkuji za doporučení. Erika

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *