3

Jílové masky dokáží vyřešit problémy s ekzémem

ekzém

Nepříjemný svědivý ekzém dokáže pěkně potrápit a není vůbec jednoduché se ho zbavit. Většinou je to běh na dlouhou trať a velmi důležitá je kombinace správné životosprávy s různými léčebnými metodami. Velmi dobrých výsledků při léčbě ekzému dosahují přírodní jílové masky.

ekzém

Atopický ekzém


Na zdravé kůži nemá atopický ekzém šanci

Atopický ekzém může být vyvoláván různými spouštěči. Vzhledem k tomu, že se jedná o kožní zánět, jeho vznik je pravděpodobnější na oslabené pokožce. Důležitá je správná a pravidelná péče se zaměřením na hydrataci a výživu.  Minerální látky a vitamíny dokážou velmi posílit a zlepšit stav kůže, která se následně stává daleko odolnější vůči vnějším vlivům a snižuje se riziko vzniku ekzému.

 

Přírodní pomocí je zelený jíl

Zelený jíl pochází z velkých hloubek a dosahuje velmi vysoké kvality. Obsahuje železo, hořčík, hliník, křemík, vápník, fosfor a další důležité stopové prvky pro správnou výživu pokožky. Silné detoxikační a hojivé účinky okážou, že zelený jíl atopický ekzém umí potlačit, až téměř vyléčit. Jíl na sebe váže škodlivé látky a mikroorganismy, které po odstranění jílu z pokožky zmizí. Navíc pomáhá hydratovat a doplňuje důležité minerální látky.

zelený jíl

Zelený jíl

 

Jak jíl aplikovat?

Aplikace je velmi jednoduchá a bez problému se dá provést doma. Budete potřebovat kvalitní zelený jíl (doporučujeme jíl z eshopu dermokil.cz) a vodu nebo olivový olej pro větší hydrataci. Zelený jíl smícháme s vodou nebo olejem tak, aby směs měla konzistenci pasty. Naneseme na místo postižené ekzémem a necháme působit přibližně 10 – 15 minut. Následně jemně opláchneme. Pro ještě lepší účinek na závěr aplikujeme Dermokil hydratační krém. Pokud nechcete pastu míchat sami, k dostání jsou již namíchané pasty, které v sobě navíc obsahují další esenciální oleje, například ze šalvěje, z hroznových jader, rozmarýnu nebo z tymiánu.


Opakovaně nepoužívat

Protože zelený jíl díky svým detoxikačním účinkům absorbuje všechny toxické a škodlivé látky, jsou vyrobené pasty pouze na jedno použití. Nanesenou pastu nebo zábal je potřeba důkladně vymýt a očistit od všeho jílu, aby nedocházelo k hromadění a množení bakterií.

Kde koupit zelený jíl?

Při výběru je důležité zjistit si kvalitu a zemi původu jílu a především, jestli se jedná o spolehlivého prodejce. 100% přírodní jíl je možné zakoupit přes internet v eshopu a můžete si ho vyzvednout v Praze, nebo nechat doručit až domů.

Jílové masky dokáží vyřešit problémy s ekzémem byl naposledy aktualizován: 23.04.2017 autorem Dogacan Yildirim Kanat

Velmi špatnéŠpatnéDobréVelmi dobréVynikající (6 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)

Komentáře 3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *