Jílová maska na akné a kožní problémy

akné

Příčinou vzniku akné je ucpání mazových žláz pokožky, které se následně zanítí a vzniká zánětlivý nepříjemný pupínek. Akné trápí většinu populace minimálně v období puberty, kdy je vlivem hormonů zvýšená produkce mazu. Co když ale problémy přetrvávají? Jak se akné zbavit a jak vyléčit svou pleť?

akné

Jílová maska proti akné

Odpovědí může být jílová maska

Proto, abychom se zbavili, nebo alespoň zmírnili příznaky akné, je potřeba pleť dostatečně hydratovat, vyživovat a udržovat v rovnováze. Existuje mnoho přípravků, které zaručují okamžité vyléčení akné. Většina z nich nefunguje. Stejně tak jako nefungují čistící vody a emulze s obsahem alkoholu, které sice na chvíli pleť vyčistí a může se zdát, že se problém vyřešil, ale po čase se vrátí s ještě větší silou a jen tak se ho nezbavíte.

 

Jílová maska na akné nabízí důkladné vyčištění pleti spolu s hydratací a pomáhá tak účinně a efektivně řešit problémy s akné a kožními problémy.

Co může za to, že jílová maska pomáhá?

Přírodní zelený jíl obsahuje velké množství minerálních látek nezbytných pro správnou výživu a funkci pleti. Aplikace jílové masky poskytne vaší pleti dostatečný přísun železa, mědi, vápníku, fosforu. Protože naše tělo si neumí samo vyrábět vitamíny a je potřeba dodávat je tělo v potravě nebo zvenčí, je pro pokožku důležitý i obsah vitamínů A,B a E. Jílová maska nabízí pleti vše, co potřebuje, aby byla zdravá a odolná proti zánětům.

Jaké jsou účinky jílové masky na akné?

Jílová maska zbavuje pleť nadměrného oleje a snižuje jeho produkci na normální hladinu, a tím pádem nedochází k ucpávání pórů. Pleť je po aplikaci jílové masky svěží, rozjasněná a plná života. Zdravě vypadající pleť má dostatečnou hydrataci a tu jílová maska na akné poskytuje opravdu znamenitě díky přimíchání výtažků z olejů.

Po pravidelné aplikaci je pleť čistá a svěží. Póry jsou stažené a nevyskytují se tolik černé tečky. Akné je značně potlačeno a po dlouhodobém používání až zmizí. Sladí se barevný tón pleti a postupně zmizí nezdravě vypadající červené fleky. Velmi příjemný pocit ze své pleti pocítíte již po první aplikaci, která pleť doslova nakopne.

Díky své vysoce dezinfekční funkci a schopnosti hloubkově vyčistit póry může jílová maska na akné plně nahradit jiné a často velmi agresivní peelingy.

Jak aplikovat jílovou masku na akné?

Aplikace je velmi jednoduchá a vybrat si můžete z několika možností. Existuje jednorázové balení, které je vhodné na cestování, kdy si s sebou nemůžete brát klasickou jílovou masku na několik použití.

jílová maska pro problematickou pleť

Jílová maska pro problematickou pleť Dermokil

Naneste silnou vrstvu na předem vyčištěnou a omytou pleť. Vynechejte oblasti kolem očí a nechte 15 minut působit. Potom pleť omyjte vlažnou až teplou vodou a důkladně odstraňte všechny zbytky masky. Pro lepší výsledek, uzavření otevřených vyčištěných pórů a ochranu pleti, po omytí naneste hydratační krém.

Jak často jílovou masku na akné používat?

Jílová maska na akné se doporučuje používat minimálně jednou týdně. Pro rychlejší a intenzivnější výsledky je možné používat jí dvakrát týdně. Vždy si najděte čas na sebe a udělejte si takový malý rituál, u kterého budete pečovat o svoji pleť pomocí jílové masky. Příjemně se uvolníte a budete se cítit svěže a krásně s vyčištěnou pletí.

Kde sehnat jílovou masku na akné?

Jílová maska na akné obsahující přírodní a velmi kvalitní zelený jíl je k dostání na internetu. Masku si objednáte z pohodlí domova, o pár dnů později bude doručena k vám domů a můžete jí rovnou aplikovat.

Na akné platí pravidelná každodenní péče

Na vyřešení a vyléčení problémů s akné nestačí jen jednou za týden aplikovat masku. Aby se vaše pleť zbavila akné, bude potřebovat každodenní správnou péči.

Špinavá pleť je rájem pro bakterie a mikroorganismy, které pouze čekají na to, aby se mohly dostat do póru a začít tam infekci. Nedejte jim šanci a každé ráno a večer si pleť důkladně vyčistěte vhodnou pleťovou vodou. Večer je velmi důležité se odlíčit, protože zbytky líčidel velmi snadno ucpávají póry a vaše pleť je potom plná černých teček a nepěkných zarudlých pupínků. Po vyčištění pleti vždy naneste i hydratační krém. Nejlépe ráno po umytí obličeje naneste denní lehčí krém a večer aplikujte noční krém, který bývá mastnější a více hydratuje.

čistá pleť

Vyčistěte svou pleť pomocí jílové masky

Nezapomínejte ani na pravidelné očistné rituály jako je aplikace jílové masky na akné a následná výraznější hydratace pleti.

Problémy s akné často vznikají i z nesprávné stravy. Zkuste se tedy zaměřit i na jídelníček a snažte se zařadit více zdravých potravin, jako je zelenina, ovoce a ořechy s důležitým obsahem esenciálních mastných kyselin důležitých pro správnou hladinu hormonů a tím pádem i vylučování správného množství mazu pokožky.

Po pravidelné péči se vám pleť odmění krásou, svěžestí a mladším vzhledem a získáte tak o něco více sebevědomí a budete spokojenější.

Jílová maska na akné a kožní problémy byl naposledy aktualizován: 23.04.2017 autorem Dogacan Yildirim Kanat

Velmi špatnéŠpatnéDobréVelmi dobréVynikající (5 hodnocení, průměr: 4,40 z 5)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *