Doporučujeme

Jílová kosmetika

Jílová kosmetika je web, který je zaměřen na jílové produkty dermatologické značky Dermokil. Dozvíte se zde, jaká jílová kosmetika na našem trhu existuje a kde ji můžete zakoupit.

Jílová kosmetika

Dermokil je internetový obchod, který jako jediný nabízí na českém trhu kompletní kosmetiku ze zeleného jílu. Kosmetika Dermokil pochází z Turecka a obsahuje pravý zelený jíl, který pochází z turecké oblasti Anatolie. Kosmetika Dermokil neobsahuje však pouze zelený jíl, ale najdete v ní také jíl růžový a bílý. V sortimentu naleznete jílové krémy, jílové šampony, peelingy z jílu ale hlavně jílové pleťové masky, které jsou čím dál více populární.

Zelený jíl

Zeleny jíl je webový portál, který se zaměřuje na zelený jíl a produkty ze zeleného jílu z turecké Anatolie. Dozvíte se zde informace nejen o zeleném jílu, ale i o bílém, žlutém, červeném, zeleném, francouzském či anatolském jílu.

Arganový olej / Opunciový olej / Syrská kosmetika / Hammam

Smilargan je internetový obchod specializující se na dovoz arganového oleje a kosmetiky z arganového oleje z Maroka. Eshop Smilargan dále nabízí také opunciový olej a kosmetiku z něj, Kromě olejů, krémů, šampónů nebo mýdel naleznete v sortimentu také hammam produkty jako je černé mýdlo nebo marocký zelený jíl. Vyzkoušet můžete nejen arganový olej kosmetický ale také arganový olej potravinářský. Smilargan dováží veškeré produkty z Maroka a oleje mají certifikát Ecocert.

Arganový olej / Opunciový olej / Syrská kosmetika / Siwak

Arganový olej je internetový obchod specializující se na dovoz arganového oleje a kosmetiky z arganového oleje z Maroka. Eshop Smilargan dále nabízí i další marockou kosmetiku, jako například opunciový olej. Dále zde naleznete syrskou kosmetiku Aleppo nebo kosmetiku z Pakistánu, jako například siwak kartáčky či různé přírodní oleje.

Kosmetika z arganového oleje

Dermargan je blog přinášející informace o dermatologické kosmetice s arganovým olejem a recepty s potravinářským arganovým olejem, ale také informace o cestování po Maroku a jeho kultuře.

Kaktusový olej

Kaktusový olej je stránka poskytující informace o kaktusovém oleji a kosmetice z kaktusového oleje, který je považován za nejdražší olej na světě. Dozvíte se také, proč se kaktusovému oleji přezdívá přírodní botox.

Opunciový olej

Opunciový olej je stránka, která se zaměřuje na opunciový olej a kosmetiku z něj. Dozvíte se také, proč se opunciovému oleji říká přírodní botox a proč je tento olej nejdražším na světě.

Marulový olej

Stránky Marulový olej a Marulový-olej se zaměřují na články o marulovém oleji z Namibie. Dozvíte se, čím je marulový olej tak výjimečný a zda brzy nahradí slavný arganový olej.

Orientální bižuterie / Orientální doplňky / Orientální móda / Orientální potraviny

Šeherezád je internetový obchod specializující se na dovoz orientálního zboží z Turecka. Na eshopu najdete nejen turecké sladkosti jako je lokum, halva nebo cezerye, které znáte z Turecka, ale také orientální turecké suvenýry jako třeba růžence nebo klíčenky se symbolem Alláhova oka, orientální nádobí, turecký čaj, tureckou kávu nebo orientální turecké koření. Dále zde naleznete orientální povlaky na polštáře, kalhoty s tureckým sedem, šátky a pašmíny a mnoho dalšího.

Orientální potraviny

Turecké sladkosti je internetový obchod specializující se na dovoz orientálních potravin z Turecka. V nabídce obchodu naleznete orientální turecké a arabské sladkosti, orientální koření, kávu a čaj, ale i trvanlivé potraviny ze zemí Orientu.

Lokum

Lokum je web o tradiční turecké sladkosti, která vznikla na přání tureckého sultána. Dozvíte se zde informace nejen o lokumech, ale i o ostatních orientálních sladkostech ze zemí Orientu.

Voňavá písmenka

Portál Voňavá písmenka se zaměřuje na voňavá písmenka, mýdlové kytice a další originální dekorace z přírodních ingrediencí, které pro vás vyrábí turecké ženy.

Orientální portál

Orientální portál je web zaměřující se na vše co se točí okolo Orientu. Najdete zde informace nejen o orientálních produktech, ale také o orientální kuchyni či cestování.

Doporučujeme byl naposledy aktualizován: 23.04.2017 autorem Dogacan Yildirim Kanat